بهداشت کودک

16 محصول وجود دارد

بیشتر بدانیم:

درباره تامین بهداشت فردی کودکان باید این موارد را مورد توجه قرار داد:
الف) آموزش بهداشت فردی به فرزندان توسط مربیان و کارشناسان بهداشت مراکز بسیار اهمیت دارد و نکته های مهم مورد نظر عبارتند از :

۱- رعایت کامل بهداشت فردی به خصوص شیوه ی صحیح شستشو قبل از غذل شامل شستشوی صحیح دست ها و زیر ناخن ها ا استفاده از صابون مایع و بعد از اجابت ...

بیشتر بدانیم:

درباره تامین بهداشت فردی کودکان باید این موارد را مورد توجه قرار داد:
الف) آموزش بهداشت فردی به فرزندان توسط مربیان و کارشناسان بهداشت مراکز بسیار اهمیت دارد و نکته های مهم مورد نظر عبارتند از :

۱- رعایت کامل بهداشت فردی به خصوص شیوه ی صحیح شستشو قبل از غذل شامل شستشوی صحیح دست ها و زیر ناخن ها ا استفاده از صابون مایع و بعد از اجابت مزاج.

۲- شیوه ی صحیح مسواک زدن بعد از هر وعده غذایی.

۳- با توجه به امکانات شبانه روزی نظافت دائمی و استحمام برا ی هر فرزند. دست کم دو بار در هفته انجام شود و همچنین نکات بهداشتی در استفاده از وسایل شخصی مانند: حوله، مسواک و شانه رعایت شود.

۴- برخورداری از تغذیه ی مناسب یکی از ارکان بهداشت فردی است که می توان آن را با تنوع غذایی و رعاین نیاز های اساسی فرزندان فراهم کرد.

۵- تعویض لباس زیر به صورت روزانه و شست و شوی آن ، جدا از سایر لباس ها.

۶- ورزش های سبک و پیاده روی و همچنین خواب کافی و آرام اجتناب از خستگی های زیاد جسمی روانی می توانند این امر را تقویت کنند.

۷- استفاده صحیح از وسایل بهداشتی مکان های عمومی.

۸- ب) حضور شخصی به عنوان مسئول امور بهداشت در مراکز نگه داری به منظور کنترل وضعیت سلامت فرزندان و ناظر به امور بهداشتی فرزندان الزامی است.

۹- ج) فرزندان بیمار باید در اولین فرصت توسط کارشناس بهداشت یا مربی به مراکز درمانی اعزام شوند و مربی باید در صورت نیاز و صلاح دید از رفتن این عزیزان به مدرسه تا تعیین تکلیف و بهبودی ممانعت به عمل آورد. ضمنا فرزندانی که مشکلات عاطفی و رفتاری و روانی دارند، باید از طریق روان پزشک یا روان شناس خانه ها مورد بررسی و مشاوره قرار گرفته و در صورت لزوم به مراکز روان درمانی معرفی شوند.

۱۰- د) تکمیل پرونده ی بهداشتی برای فرزندان تحت مراقبت در خانه های کودکان و نوجوانان مطابق دستور العمل اجرایی

کمتر
بیشتر
نمایش 1 - 16 تا 16تعداد

چرا باید از یک سوپر مارکت اینترنتی خرید کنیم؟

دسته بندی منظم محصولات , جستجوی سریع , تعیین روز و زمان تحویل آن خود یک مزیت رقابتی نسبت به سوپر مارکت های سنتی , ارسال رایگان سوپر مارکت های اینترنتی , کنترل تمامی اقلام عرضه شده در فروشگاه از لحاظ کیفیت , اصالت و نیزتاریخ تولیدو انقضا و تخفیف های ویژه , دلیلی هستند برای سفارش کالای مصرفی روزانه به یک سایت سوپر مارکت اینترنتی مراجعه کنیم؟ پس ما با این نگرش در جهت تامين کالاهايي با کيفيت ، با قيمت مناسب ( پايين تر از قيمت فروش بازار ) ، تحويل بموقع سفارشات پا در این مسیر گذاشتیم ما رادر این مسیر همراهی کنید.